ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Úžasná zpráva

11. září 2012 v 17:06 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Byl den jako každý jiný.Přišla paní učitelka, my jsme se postavili a odříkaly to naše:Dóóóóbrýýýýý dééééén pááááááánííííííí učitelko.Učitelka se na nás usmála, protože věděla že to děláme jen ze srandy.Máme pověst nejbláznivější třídy na škole.Taky jsme si ji dlouho budovaly.Celých 22 měsíců a 2 dny.A jak jsme se posadili,tak to oznámila.Tím to myslíme...LYŽÁK.
Všichni začali radostně pokřikovat.Třídou se ozývalo:,,JUPÍÍÍÍ!!!" nebo ,,Konečně.Smysl mého života je naplněn."Jen pár vyjímek se krčilo v lavici.Nakonec jsme zjistily, že těch pár vyjímek na lyžák nejede.Hurááááááá!Teda vlastně jsme chtěly říct:,,To je škoda".No ale nekažme si radost.
Za týden jedeme na lyžák.Ale kam?Do tříhvězdičkového luxusního hotelu do Krkonoš.Tříkrát hurá.
A pak to všechno začalo.Týden plný příprav, těšení a balení.A tím balením nemyslíme balení lyží a oteplováků ale lovení kluků. Ale to bude trochu těžší.Jednak:ve třídě je nás 9 kluků a 21 holek a na lyžák jede 8 kluků a 14 holek.Asi se o ně poperem.Nebo kluci o nás?
My jsme se zaměřili hlavně na ty nové kteří přišly na začátku roku.Jsou to trojčata.Kristián a Kryštof.Ještě mají sestru Kamilu, ale na tu jsme se zaměřili jen kámošsky.Nikdo si jich nevšímal a tak jsme si je vzaly pod svá křídla.
Tím my myslíme my Kikina a Týna dvě nejlepší kámošky už celých 27 měsíců.Na začátku Primy jsme si padly do oka (jako kámošky samozřejmě), protože máme stejná jména.A pak se k nám připojili ještě Pája a Kája.Teď jsme kamarádky na život ale na smrt asi ne.
Pája a Kája si nás někdy nevšímají a tak si za trest nevšímáme my jich.Ha.Všechno se v našem kamarádství točí kolem Kalolínky a jejího vysněného miláčka Jižíčka.Jenom tak mezi námi, je pěkně hnusný.A tak jsme se spíš rozdělily na Káju a Páju a na Kikinu a Týnu. Ale jelikož v hotelu jsou pokoje po čtyrech,musíme být spolu.V polovině Primy už jsme si to zamluvily, tak už to nejde odřeknout.
Ale nám to nevadí. Chcete něco vědět?Jirka je stejně pěkný ehm,ehm,ehm. Zato Kryštof a Kristián,to je jiné kafe.Jenom pro pořádek mně-Týně se líbí Kryštof a mně Kikině se líbí Kristián.Nemůžeme si nic závidět, protože oba kluci jsou navlas stejní.Stejně krásně vypadají,jsou stejně krásně ostřihaní,stejně krásně se oblékají, ale opravdu stejně. Až máme někdy strach že si je spleteme.To by byl průšvih.Ale to se doufám nestane, protože je známe naprosto úplně.A ještě něco.Stejně úžasně lí......no to je radši jedno.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ginny192 ginny192 | Web | 17. září 2012 v 13:58 | Reagovat

Tak to je krásná kapitolka :-D

2 Ivush Ivush | Web | 17. září 2012 v 21:12 | Reagovat

Tak ta se vám opravdu povedla =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama