ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

První večer

7. října 2012 v 15:58 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Když jsme potom po večeři, mimochodem VÝBORNÉ večeři, šli do ,,našeho,, patra, vzpomněli jsme si, co jsme tenkrát viděli v učitelském pokoji. ,,Děcka, chcete něco vědět?"zeptaly jsme se.,,Jasně říkejte,"řekl Jirka a celá třída si posedala na pohovky v hale.
,,Včera jsme se šli zeptat třídní, kde máme být na pokoji. Ale ona tam nebyla. Před tím než vám řekneme, co se stalo pak, vy co jste tam byly, tak zatím mlčte, zavřete oči a podívejte se v duchu vy kluci na svoji tělocvikářku a holky vy na našeho učitele tělocviku."Celá hala ztichla. Všichni měli zavřené oči, a co nejpřesněji si vybavovali naše učitele.
,,Dobře, pořád mějte oči zavřené a psychicky se připravte na to, co vám teď řekneme. Vešli jsme teda do učiteláku a na pohovce seděla klučičí tělocvikářka a,POZOR,líbala se z naším tělocvikářem."Všichni naši spolužáci se začali ihned smát. Záchvat smíchu nebral konce. Všichni si mysleli, že si děláme srandu.
,,Ale to je pravda. Já jsem tam byl taky,"ozval se Dany.,,Já jsem to taky viděla,"řekla Pája.,,A já taky. Fakt si nedělají srandu."Celá třída najednou stichla.Pochopili totiž, že to opravdu sranda není.
,,Ne. To přece nemůže být pravda!!"Vzpamatovala se jako první Nikola.,,Jo už je to tak."Řekla Kája a začali jsme stoupat po žebříku. Všichni se taky začali zvedat a odcházeli do svých pokojů.
Asi po hodině a třičtvrtě strávené na pokoji, vzpomněla jsem si:,,Já jsem si zapomněla v jídelně mobil. Jdeš se mnou Týno?",,Jasně."A utíkali jsme. Mobil naštěstí byl ještě na svém místě. Tak jsme ho rychle sebrali a utíkali nahoru. Když jsme došli do ,,našeho,, patra, slyšeli jsme divné zvuky.
Na pohovce byl Jirka a líbal se vášnivě s nějakou holkou.Říkaly jsme si:Jo, to je určitě Kája.Ale když jsme potom došli na pokoj a uviděli Káju s Pájou jak studují katalog Oriflamu....Byl to šok.Vyběhli jsme do haly abychom zjistili kdo je ONA záhadná dívka,ale už tam nebyly.Když jsme chtěli jít za Jirkou do pokoje abychom se ho na to zeptali,slyšeli jsme učitelčin hlas:,,Večerka!!!!!!",,Cože tak brzo?"Ozývalo se z pokojů.Učitelka jim po chvíli odpověděla.,,Dneska máte večerku dřív,abyste si odpočinuli.Zítra nás čeká rozdělení do družstev.Tak se dobře vyspěte."No co,pomysleli jsme si,využijeme tajnou chodbu.
Došli jsme do našeho pokoje a proplížili jsme se do skříňové místnosti.Utíkali jsme po tajných schodech.Vyšli jsme ze skříně a uviděli jsme Kryštofa a Kristiána v pyžamech.To byste neuvěřili jak byli roztomilí.Ale teď jsme měli jiné starosti.Museli jsme zachránit vztah naší kamarádky,která o tom ještě nevěděla.Našli jsme správnou skříň a vlezli jsme do ní.Vešli jsme do holčičí čtyřky.Holky se na nás divně dívali, ale my jsme je nevnímaly.Vlezli jsme do další skříně a vyšli jsme v holčičí šestce.Holky,většinou v pyžamech, nám začali něco říkat, ale my jsme utíkali dál.Když jsme vlezli a vzápětí vylezli konečně ve správné klučičí čtverce,Jirku jsme tam neviděli.
,,Je tu Jirka?"Zeptaly jsme se vyděšených kluků.,,Jo,je v koupelně.Vy s ním něco máte?Jedna z vás s ním chodí?A to vám je příjemné podvádět vaši nejlepší kamarádku?No to jsem si o vás opravdu nemyslel,"vysypal ze sebe Max.Aby si o nás náš spolužák nemyslel něco špatného,vypověděli jsme mu co jsme viděli v hale.Po chvíli vyprávění začali poslouchat i Miky s Tadeášem.Když jsme jim to dopověděli,vyšel Jirka z koupelny,těsně zavěšený do Terky.
Všichni jsme se na ně dívali naštvaným pohledem.Musíme ale uznat,že Terka se k Jirkovi hodí víc.Po dlouhé chvíli ticha....
,,Doufám že už jste všichni v posteli.Jdu si vás zkontrolovat."Slyšeli jsme učitelčin hlas.Nastal velký zmatek.Terka to měla lehké.Té stačilo proběhnout jednu skříň.Ale my jsme musely proběhnout všechny skříně.Utíkali jsme.Bylo to jako maraton,ale stihly jsme to.
,,Kde jste byly?"Zajímali se holky.,,Ale,to by jste nepochopili."Odpověděli jsme,převlékli jsme se do pyžam a vklouzli do postele.Po chvíli přišla učitelka nás zkontrolovat.My už jsme ale spali.Mysleli jsme, že první večer bude lepší.Ale tak uvidíme,jak se to vyvine.

Začíná to být zajímavé.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sindydesing sindydesing | 8. října 2012 v 17:08 | Reagovat

aaaaa já chci další kapitolku! :D

2 ginny192 ginny192 | Web | 8. října 2012 v 17:28 | Reagovat

Prosím napiš další :-) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama