ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Rozdělování pokojů

5. října 2012 v 19:12 | KikinaTyna
,,A teď si rozdělíme pokoje."Řekl náš tělocvikář. ,,Kluci, vás budeme muset rozdělit do dvou pokojů.Takže kluci?"Přihlásil se Jirka:,,Já bych šel s Mikym,Maxem a s Tadeášem.Co kluci jdete se mnou?" ,,Jo jdeme.Že jo kluci?"Řekl Max a otočil se na zbylé dva jmenované.Ti přikývli.,,Dobře, takže Teodor,Daniel,Kristián a Kryštof do druhého pokoje.A teď holky,"rozhodla tělocvikářka kluků.
,,My jsme se domlouvali s Monikou,Alicí a Isabelou."řekla Aneta.,,Dobře a ještě je tam šestka, takže Míša,Vanda,Kamila,Terka,Lucka,Nikola.Souhlas holky?"Nečekala na odpověď.
,,Takže teď běžte a rozdělte si pokoje."A tak jsme šli.Nebyl to zrovna nejlepší nápad posílat nás abychom si sami rozdělili pokoje.Když tak přemýšlím,dochází mi že neříkala nás s Pájou a s Kájou,ale nějaký pokoj se pro nás určitě najde.
Jen co jsme došli do ,,našeho,, patra,strhla se velká válka o pokoje.,,Ten pokoj je náš,"ozvalo se z jedné strany.,,Ne,my jsme tu byli první."Ozvalo se ze strany druhé.A tak to šlo pořád dál a dál,až najednou...
,,Ticho!!!Já to rozdělím."Byl to hlas našeho nejmenšího spolužáka.Daniela.Sabča by na něj byla hrdá.Je to totiž její kluk.Škoda že má chřipku.Jinak by se tady určitě objímala s Danielem,kterému už žádná holka neřekne jinak než Dany.
,,Takže holky,vy co máte být na té šestce tak tam běžte,ať se nám tady nepletete."Holky ho poslchli a šli.,,Tak a teď kluci.Vy co jste se mnou na pokoji běžte na jednu stranu a vy ostatní na druhou."Kluci se přeformovali přesně tak jak jim Dany řekl.
,,Dobře a teď si vyberte jednoho zástupce,"dva kluci vystoupili.,,A teď si střihněte.Výherci mají ten blíž k holčičí šestce."Kluci si střihli a vyhráli Jirka a spol.Kluci teda zalezli do pokojů.Slyšeli jsme přes dveře jen tlumené:,,To je krása."Dany tam ale zůstal.,,Takže holky vy do toho posledního pokoje a mám hotovo."A užuž se chystal odejít do svého pokoje.Ale naštěstí jsme zakročili:,,Dany a co my?"Dany se nás podíval.,,Vy ještě nemáte pokoj?"Zavrtěli jsme hlavou.,,Tak půjdeme spolu za učitelkou, ona už nám poradí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama