ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Sjezdovka volá!!!

10. října 2012 v 20:26 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
,,Vstávejte.Kiki,Týno vstávejte."Budila nás Kája.,,Kolik je hodin?"Zeptaly jsme se jí.,,Nevím.Něco kolem půl šesté,"odpověděla.,,To si děláš srandu.Co je že nás budíš tak brzo?Hoří snad?",,Ne to ještě ne.Potřebuju vám něco ukázat."A tak jsme vstaly.Neochotně,ale vstaly jsme.Kája už byla oblečená a táhla nás na balkón.,,Vidíte tu krásu?Že je to romantické?Sem bych mohla někdy vzít Jirku."Kája stála na balkóně a ukazovala nám východ slunce.,,No myslím že je Jirka rád že v tuto brzkou ranní dobu ještě spí.A navíc..."Málem jsem se prokecla o Terce.Ještě že mě Kikina včas zastavila.
,,Jestli ti to nebude vadit,půjdeme si ještě na chvíli lehnout."Oznámily jsme Káji.Nečekaly jsme na odpověď a zalehly jsme do postele.,,V pohodě.Já stejně ještě musím jít vzbudit Páju a ukázat jí tu nádheru."
,,Holky vstávejte.",,Kájo, nás ten tvůj debilní výhled nezajímá.Nech nás spát."Odpověděly jsme ospale a otočily jsme se na druhý bok.,,Holky,holky vstávejte.Ať stihnete snídani."Posadily jsme se na postel a před sebou jsme uviděli třídní.,,No tak holky.Jestli si nepohnete,dáme vás do nejhoršího družstva."Řekla učitelka už trochu rozzlobeně.Tahle věta nás ale ihned nastartovala.Usilovaly jsme o místo v prvním družstvu.A zkysnout v posledním,to by nám ještě chybělo.
Za pět minut už jsme byli oblečené,osprchované,učesané a seděli jsme na snídani.Seděli jsme přímo naproti Kryštofa a Kristiána.Ti se na nás dívali a po chvilce na nás mrkli.Mrknutí jsme jim oplatili a možná by to pokračovalo dál,kdyby...
,,Kiki,Týno.Co si o tom myslíte?"volala na nás Kája.Tím nás vytrhla ze snění.,,Co,co?"Vrátili jsme se do přítomnosti.,,No teď se tady s Monikou a s Alicí bavíme o tom,že je ten čaj zdrogovaný.Co si o tom myslíte?"Ptala se nás Pája.,,Jo,jasně."Odpověděli jsme stylem ,,když řekneme ano necháte nás být?,, a zadívali jsme se na kluky.Ti už ale byli zabraní do řeči s Danym.Viděli jsme že na nás učitelka mává.Došli jsme za ní...
,,Co potřebujete paní učitelko?"Zeptali jsme se jí andělským hláskem.,,No dneska ráno když jsem vás budila.."Říkala učitelka podezřelím hlasem.V tom jsme si vzpoměli co jsme jí ráno řekli,když jsme si mysleli že je to Kája.,,No víte my...jsme byli rozepsalé a....... no....."Hledali jsme v paměti vhodná slova.,,Dobře,dobře.Ale příště si dávejte pozor na pusu."Řekla už trochu příjemnějším hlasem.,,Ano paní učitelko."Odpověděli jsme jednohlasem a šli zpátky k našemu stolu.Dojedli jsme a vydali se do pokojů, převléct se do teplého oblečení.
Když jsme stáli před chatou v plné zbroji,ujal se slova náš tělocvikář.,,Snowboarďáci,přihlašte se,ať víme kolik vás je."Přihlásili se Kika,Nika,Miky,Tadeáš a Vanda.,,Dobře,takže kdybyjsme mohli..."začala tělocvikářka.,,Počkejte,kde jsou trojčata?"Ozvalo se z davu.A opravdu.Trojčata chyběli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ivush Ivush | 10. října 2012 v 20:44 | Reagovat

Dočkala jsem se! :D Ale už chci další kapitolku :D

2 ginny192 ginny192 | Web | 11. října 2012 v 14:03 | Reagovat

Wau :-)!♥Těším se na další :-) Rychle ji přidej nebo!!! :D Znáš mě ;) :-) :D Super fakt..No Alice a Monika :D To by tě asi zabyli za také jména :D :D :D No...Tak šup šup další ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama