ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Tak a jsme tady!

3. října 2012 v 14:59 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Asi po 10 minutách jsme konečně stáli, i se svými zavazadli, seřazeni u hotelu.Jedna učitelka tělocviku,která je zároveň i hudebkářka nás přinutila zazpívat lyžákovou píseň kterou sama vymyslela.

,,Už jsme tady,hory volají
dnes je krásný den.
Spolu půjdeme,sjezdovku sjedeme
není to jen sen.

Všichni spolu a dohromady
užijem si spoustu srandy.

Nikdo tu nikdy nesmí být sám.
Tento týden bude prostě nejlepší.
Lyže nebo snowboard po ruce mám,
být tady s vámi mě těší.,,

Vydechly jsme a šli jsme do hotelu.
Ve spodní místnosti jsme si odložili lyže,snowboardy a další věci a konečně jsme vešli do haly.Byla vymalovaná příjemnou bílo-krémovou barvou.Botama od sněhu jsme šlapaly po červeném koberci.Nábytek v místnosti byl ze světlého dřeva a doplňky byly červené,stejného odstínu jako koberec.Musíme uznat, že to vypadalo vážně dobře.Doufejme že v podobném duchu budou i pokoje.
Odložily jsme si zavazadla a šli jsme se podívat na zbytek hotelu.Byl to spíš takový hotýlek,takový penzionek.Kromě nás tam byl ještě jeden starší pár.Ten měl pokoj úplně v přízemí.Takže jsme tam byly vlastně sami.
Kráčely jsme po schodech.Byly potaženy červeným kobercem.Zábradlí bylo ze světlého dřeva a byly tam vyřezané velmi zajímavé obrazce.Všímaly jsme si každého detailu,každého obrázku na stěně,všechno nám připadalo užasné.A taky že to úžasné bylo.V prvním patře měli pokoje naši učitelé, ale taky tam byl ještě jeden pokoj.Chudák ten kdo tam bude.Další schody vedli do ,,našeho,, patra.
Byl tam balkón z kterého byl výhled až na Černou horu.
,,To je krása,"rozplývali se naše spolužačky.Kolem stály 4 dveře.A pak tam byl ještě takový žebřík.Mysleli jsme si že asi vede na půdu.Pak nás zavolaly učitelky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ginny192 ginny192 | 3. října 2012 v 20:28 | Reagovat

Jupí :D Dočkala jsem se!Proč je to tak krátkýý!To si děláš srandu ne!?Dělej piš piš piš piš!!!!!

2 sindydesing sindydesing | 3. října 2012 v 22:51 | Reagovat

Teda jako už bylo načase něco přidat! :D A opravdu je hodně krátká. Jinak poklona, tahle kapitolka je napsaná skvěle! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama