ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Aneto,proč??????

26. listopadu 2012 v 18:41 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Po sledování Kikiny se přehoupl na druhou polovinu.Ale i to stačilo aby se v naší třídě(která momentálně trávila čas v Krkonoších na lyžáku,jestli jste tak přihlouplí že to nevíte) něco stalo.Kikina se pořád nemohla vzpamatovat z toho co se stalo a tak jsem trávila zbývající čas s Isabellou.Neztrácela jsem čas vyptáváním na Filipa(i když mě to docela zajímalo),ale rozhodli jsme se špehovat Anetu.Vždycky to byla sranda ale to co se stalo bych raději nezažila.
,,Miluji tě.Ty jsi moje největší láska.Budem jen spolu.Navždy spolu!!!!!!!"Tlumily jsme smích zatímco jsme byly schované za normálními dveřmi s chodby.,,To asi mluví s Mikym!!"Pošeptala mi Isabella.,,Joooooo!!"Naznačovala jsem pusou.Slyšely jsme další:Miluji tě,Jsi nejkrásnější na celém světě..........smály jsme se tomu když v tom:
,,Čau co tady děláte?"Ptal se nás právě procházející Miky.,,Pšt!!!!"Okřikli jsme ho.V tu chvíli nám nedošlo co se právě děje.,,Jste v pořádku?"Ptal se nás nevěřícně.,,Všechno je........Miky?Co tady děláš?????"Řekli jsme když nám to konečně docvaklo.,,Procházím????",,A když ty nejsi tam,........tak kdo????????"Toť otázka.
Pomalu jsme pootevřely dveře.Aneta byla skloněná nad mobilem a říkal ty svoje věty.Jestli chceme vědět víc,musíme dovnitř.
,,Aneto.Prosimtě co tady děláš?"Ptaly jsme se jí jakoby právě rozhrabávala mrtvolu.Ona si pohotově strčila mobil do kapsy.,,Nic.Co bych měla dělat??"Řekla se svatouškovským úsměvem a tváři.
V tom jsme něco uslyšely.Bylo to nechutné.Co to bylo???????To nešlo nepoznat.Písnička od nej....í skupiny na světě.Od One direction.,,Proč to posloucháš?",,Tobě se to líbí?"Podrobili jsme ji malému křížovému výslechu.Po amlé chvilce už nám všechno řekla.Už si to přesně nepamatuji ale bylo to asi takto:Ano.Anetě se líbí One direction.Proč?Nelíbí se jí DOSLOVA ta skupina jejíž jméno nelze bez nechuti na tváři vyslovit.Líbi se ji Neill,Naill,Niall nebo jakže se to ten otrapa jmenuje.Ona to sice brala vážně ale my jsme si s toho udělaly srandu.
Naplánovali jsme jim interaktivní svatbu,pojmenovali jejich interaktivní děti a vlastně naplánovali život až do 78 let.Takže nemusí mít do té doby starosti o svůj život.Když jsme v tom chtěly pokračovat:
,,Konec poledního klidu!!!Převléct a za deset minut před chatou na svahu seřazení do družstev podle velikosti."Ach jo!!!Nechcou toho po nás moc?Přemýšlela jsem.Ale na přemýšlení čas nebyl.Však jste sami slyšely.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ginny192 ginny192 | 26. listopadu 2012 v 18:50 | Reagovat

Áchjo :D A počkej za toho otrapu! :D :D Áchjo a já byla napjatá co se bude dít :D Těším se na další :D Mimochodem super kapča :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama