ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Prosinec 2012

Prapodivná zjištění

21. prosince 2012 v 16:20 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Any a Sindy jako jeden z předčasných dárků k Vánocům.
 
,,Týno vstávej!!!!!!!!"Slyšela jsem uvnitř svého snu hlas,který tam ale nepatřil.Začala jsem se pomalu ale jistě probouzet.Když jsem se probudila úplně,ke svému zděšení i úžasu jsem zjistila,že je to Kryštof.
,,Co tu děláš?"Ptala jsem se ho.,,A kolik je hodin?",,Klid.Je půl třetí."Oznámil mi klidným hlasem.,,Co?Tři ráno?",,Ne půl třetí ráno.Pojď.U holek v pokoji je celotřídní schůze.Ještě chybíš ty,Kikina a Kája.",,A kde je Pája?",,Ona už tam je.",,S kým?",,S Tadeášem.",,Co?",,Potom ti to vysvětlím."Mrkl na mě a pak jsme společnými silami vzbudili Kikinu a Káju.
Když jsme došli do pokoje(samozřejme skrz skříně),Už tam čekala celá třída.Když jsem se tak porozhlédla po pokoji uviděla jsem Páju a Tadeáše v těsném objetí,Daniela snícího pravděpodobně o Sabině,Maxe a Alici kteří byli zabráni do ehm líbání,Mikyho vedle Anety,smutnou Isabelu,Kamilu a Kristiána jak se drží za ruce,Terku jak se dívá po Jirkovi,Lucku s Míšou a Vandou zabrané do určitě velmi důležitého rozhovoru,Teodora vyprávějícího vtipy rozesmáté Monice,odstrčenou Nikolu,no prostě ta naše třídní klasika.Usedly jsme na poslední volná místa,Daniel se probudil ze snění a začal k nám promlouvat:
,,Takže...dozvěděli jsme se od přísně tajného Teodora,tedy chtěl jsem říct agenta.No co Jirko,zapiš, že musíme sehnat nového tajného špeha.Ale každopádně jsme zjistili že tady není něco dobře.A protože jsme si ještě ve škole slíbili že tento lyžák bude probýhat hladce,jestli má někdo nějaký problém,tak ať si teď stoupne a přede všemi ho tu teď a tady řekne."Samozřejmě se nikdo nezvedl a tak Daniel ukončil svůj projev.,,Tak když už jsme vás vzbudili tak půl hodiny volno ale pak spat ať to zítra není učitelce podezřelé.Hezky se bavte."Myjsme samozřejmě začali konzultovat názory z Isabellou a Anetou.Isabela byla pořád nějak smutná. A tak není divu že jsme se jí zeptaly,tedy spíše se jí zeptala Kikina.
,,Bello.Co se děje?",,Proč musel odjíždět?",,No víš,"přidala jsem se.,,Ale proč zrovna on?",,To je takový koloběh života.",,Ale on byl takový roztomilý."Aneta znejistěla.,,O kom mluvíš?Abych se ujistila že myslíme stejně.",,No přece o Nicoláskovi."Řekla pro naše a hlavně pro Anetino udivení Isabela.,,Nemyslíme stejně."Konstatovala Aneta.

A tak jsme zjistili že Isabela vlastně ,,neslintala,, po Filipovi, ale o jeho bratru Nicolasovi(Tomu jsou mimichodm dva roky).
Po půl hodině jsme šli opravdu spát.A ptáte se jak to vypadalo na naší chatě druhý den ráno?


POČKEJTE SI NA DALŠÍ KAPITOLKU.S vyplazeným jazykem

Proboha!!!!!!!

11. prosince 2012 v 19:23 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Při lyžování se nic moc nestalo.Kikina byla pořád naštvaná na Kristiána, Jirka se za Kájinými zády dál scházel s Terkou, Miky se snažil sbalit Anetu, Kamila si málem polámala všechny kosti v těle, no prostě normální odpoledne. Možná si říkáte, že jsem asi úplně blbá, když to co je nahoře již zmíněno považuju za normální. Ale vezmu to krátce:u nás ve třídě to normální je.
Když jsme se vraceli na chatu, viděli jsme, teda spíše neviděli jsme nic. No takhle, abyste to pochopili, neviděli jsme nikde Filipa se svou famílií. Nám by to samozřejmě vůbec nevadilo a vůbec bychom to neřešili,chápejte,kvůli Isabele. Naskytla se ještě jedna možnost a to ta, že Filip bude na pokoji. Zaklepali jsme na dveře a za nimi se objevila rozklepaná ženská-pro vysvětlení ne Filipova mamka ale uklizečka.
Po tomhle fatálním zjištění Isabela utíkala nahoru s obličejem v rukou. Asi je smutná z toho, že Filip odjel. Myslely jsme si všichni v duchu. Ale abychom nedělaly předčasné závěry, šli jsme Isabelu zkontrolovat. Poslední dobou se mi zdá, že pořád všechny kontroluju. No ale zpátky k událostem na chatě v samém srdci Krkonoš.
,,Hej. Nestrkej do mě!!!!"Ozvalo se z jednoho konce místnosti.,,Ticho děcka něco si zahrajem."Ozvalo se z konce druhého. Právě se nacházíme nečekaně v šestipokojáču holek. Je večer a my.....však čtěte dál.
,,Tak fajn ale co?"ptala se Kikina.,,Nějakou soutěž."Nakonec se z toho vyklubala soutěž o nejlepší spojení ve hře Co bys dělal/a kdybys....Vyhrála to Nikola s dvojicí:,,Co bys dělala kdyby tě chtěl ěkdo podříznout?",,Řekla bych tomu dotyčnéemu ať si pohne."Abyste to pochopily,podívejte se na www.cobysdelal/akdybys.cz a tam se dozvíte víc o pravidlech té hry:-)))Ale už jsem zase úplně jinde než jsem měla být.
Nikola vyhrála-i když to vlastně nehyla čistě její vina,měla by poděkovat Míši-což se nikdy nemělo stát protože se tou pýchou nadmula ještě víc než byla předtím.Vychvalovala se:,,Já jsem vyhrála?To není možné,ale jo je.Jsem nejlepší,nejlepší."Nakonec jsme ji utišili tím že jsme jí strčili hlavu do kopy sněhu před chatou.Nutno podotknout
že ještě nebyla vyhlášena večerka.Když jsme pak stály a dívaly se na Nikolu zápasící s koupou sněhu(která byla pro jednou vyšší než ona)-jentak mimichodem,byl to velmi příjemný pocit-uslyšeli jsme to známé....ale víte co?Hádejte.Jestli jste si myslely právě to co bude napsáno níže,podívejte se na www.nejzbytecnejsivyhry.cz abyste se dozvěděli co jste vyhráli.
,,Večerka.Převléct do pyžam a spát!!!!Přijdu si vás zkontrolovat."Oznamovala nám učitelka stojící patro pod námi.A jelikož jsme byli z paní jsempyšnájakopávprotožejsemvyhrálaanavíctonenímojezásluha znechucení nechaly jsme Niklu Nikolou(jestli vám to nedošlo ona je ta paní jsempyšnájakopávprotožejsemvyhrálaanavíctonenímojezásluha) a šli jsme spát.S Kikino,Kájou a Pájou jsme si na pokoji zahráli ještě pár kol Co bys dělala kdybys,ale nebyla to taková zábava jako z celou třídou.Vlastně,nebyla to vůbec žádná zábava.Dvojice vět nedávali smysl a tak jsme asi po čtvrthodině hraní přestali.
Takže z propařené noci dneska opět nic.Takže nezbývá nic jiného než čekat,čekat,čekat.......