ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Proboha!!!!!!!

11. prosince 2012 v 19:23 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Při lyžování se nic moc nestalo.Kikina byla pořád naštvaná na Kristiána, Jirka se za Kájinými zády dál scházel s Terkou, Miky se snažil sbalit Anetu, Kamila si málem polámala všechny kosti v těle, no prostě normální odpoledne. Možná si říkáte, že jsem asi úplně blbá, když to co je nahoře již zmíněno považuju za normální. Ale vezmu to krátce:u nás ve třídě to normální je.
Když jsme se vraceli na chatu, viděli jsme, teda spíše neviděli jsme nic. No takhle, abyste to pochopili, neviděli jsme nikde Filipa se svou famílií. Nám by to samozřejmě vůbec nevadilo a vůbec bychom to neřešili,chápejte,kvůli Isabele. Naskytla se ještě jedna možnost a to ta, že Filip bude na pokoji. Zaklepali jsme na dveře a za nimi se objevila rozklepaná ženská-pro vysvětlení ne Filipova mamka ale uklizečka.
Po tomhle fatálním zjištění Isabela utíkala nahoru s obličejem v rukou. Asi je smutná z toho, že Filip odjel. Myslely jsme si všichni v duchu. Ale abychom nedělaly předčasné závěry, šli jsme Isabelu zkontrolovat. Poslední dobou se mi zdá, že pořád všechny kontroluju. No ale zpátky k událostem na chatě v samém srdci Krkonoš.
,,Hej. Nestrkej do mě!!!!"Ozvalo se z jednoho konce místnosti.,,Ticho děcka něco si zahrajem."Ozvalo se z konce druhého. Právě se nacházíme nečekaně v šestipokojáču holek. Je večer a my.....však čtěte dál.
,,Tak fajn ale co?"ptala se Kikina.,,Nějakou soutěž."Nakonec se z toho vyklubala soutěž o nejlepší spojení ve hře Co bys dělal/a kdybys....Vyhrála to Nikola s dvojicí:,,Co bys dělala kdyby tě chtěl ěkdo podříznout?",,Řekla bych tomu dotyčnéemu ať si pohne."Abyste to pochopily,podívejte se na www.cobysdelal/akdybys.cz a tam se dozvíte víc o pravidlech té hry:-)))Ale už jsem zase úplně jinde než jsem měla být.
Nikola vyhrála-i když to vlastně nehyla čistě její vina,měla by poděkovat Míši-což se nikdy nemělo stát protože se tou pýchou nadmula ještě víc než byla předtím.Vychvalovala se:,,Já jsem vyhrála?To není možné,ale jo je.Jsem nejlepší,nejlepší."Nakonec jsme ji utišili tím že jsme jí strčili hlavu do kopy sněhu před chatou.Nutno podotknout
že ještě nebyla vyhlášena večerka.Když jsme pak stály a dívaly se na Nikolu zápasící s koupou sněhu(která byla pro jednou vyšší než ona)-jentak mimichodem,byl to velmi příjemný pocit-uslyšeli jsme to známé....ale víte co?Hádejte.Jestli jste si myslely právě to co bude napsáno níže,podívejte se na www.nejzbytecnejsivyhry.cz abyste se dozvěděli co jste vyhráli.
,,Večerka.Převléct do pyžam a spát!!!!Přijdu si vás zkontrolovat."Oznamovala nám učitelka stojící patro pod námi.A jelikož jsme byli z paní jsempyšnájakopávprotožejsemvyhrálaanavíctonenímojezásluha znechucení nechaly jsme Niklu Nikolou(jestli vám to nedošlo ona je ta paní jsempyšnájakopávprotožejsemvyhrálaanavíctonenímojezásluha) a šli jsme spát.S Kikino,Kájou a Pájou jsme si na pokoji zahráli ještě pár kol Co bys dělala kdybys,ale nebyla to taková zábava jako z celou třídou.Vlastně,nebyla to vůbec žádná zábava.Dvojice vět nedávali smysl a tak jsme asi po čtvrthodině hraní přestali.
Takže z propařené noci dneska opět nic.Takže nezbývá nic jiného než čekat,čekat,čekat.......
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sindydesing sindydesing | Web | 11. prosince 2012 v 20:12 | Reagovat

úžasná kapitolka :D Já chci pokračování! A to hned! :D Napiš ho prosím co nejdříve. Vážně se ti moooooc povedla :D

2 Any Horanová ♥ Any Horanová ♥ | 11. prosince 2012 v 20:44 | Reagovat

Ten začátek mě dostal :D :D :D Strašně se ti mooooooc povedla :) Víš že jsi Nikolu vystihla naprosto přesně? :D :D Tak Sindy jsi spokojená že zmizel Filip? :D :D :D Tak jsem se na tu kapitolku strašně těšila :) Áááá kdyby se nám takový lyžák vážně povedl to by bylo něco :D Ještě tě vychválím ve škole to se neboj :D :D Prosím přidej kapitolku co nejdříve a nenech mě čekat tak dlouho :) Prosím :) Prosím prosím :)

3 sindydesing sindydesing | Web | 11. prosince 2012 v 21:10 | Reagovat

[2]: Jo teď jsem ten nejspokojenější člověk tady :D Taky by se mi líbil takový lyžák :D

4 Any Horanová ♥ Any Horanová ♥ | Web | 12. prosince 2012 v 16:05 | Reagovat

No šak jo :D :D Mě taky ♥ No nebo..Eh zatím :D :D Doví totiž co se bude dít dál :D

5 Any Horanová ♥ Any Horanová ♥ | Web | 13. prosince 2012 v 18:57 | Reagovat

A kdy Tynuš něco přidáš? :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama