ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Pokračujeme!!!!!! - To nedopadne dobře.

15. ledna 2013 v 19:11 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Tuhle kapitolku věnuji Any,protože mě o to srdečně poprosila (a navíc mi i něco slíbila ale to není nic pro vaše ouška).Tak tadyhle je,doufám že se bude líbit Any ale i všem ostatním kteří to čtete.

O pár minut potom co odešel Dany se zábava začla rozpadávat.A tak ji Jirka,jakožto ředitel tohoto lyžáku ukončil.Jak tak pátrám v paměti a proplouvám mezi vším co si pamatuju a že toho málo není,nemůžu si vzpomenout kdo Jirkovi,Danielovi a spol. dal před odjezdem do Krkonoš povolení k velení.
Každopádně jsem nad tím asi přemýšlela sama,protože ho všichni poslechli samozřejmě až na 6 holek které v tom pokoji mají.....chtěla jsem říct trvalé bydliště,ale to by jaksi nebyla pravda tak tomu říkejme třeba prozatimní ubytování.
Když jsem chtěla zavřít ,,dveře,, našeho pokoje,přiřítila se ke mně (nikdo jiný než) Aneta.,,Počkej,počkej,potřebuju ti něco říct.",,Jako mě?"Ptala jsem se.,,Klidně i ostatním."Mávla rukou Aneta.,,Tak pojď dovnitř."Řekla jsem a Aneta se začala cpát do našeho pokoje.Tak jsem šla za ní.
,,Tak co potřebuješ Aneto."Zeptala jsem se když jsem si sedala na svou postel.,,Takže,víte co se stalo?"Ozvalo se čtyřhlasné:,,Ne.",,Takže,Michael mě pozval na rande.",,Wau."(Jakože)jásala Kikina.,,A kam?"Ptala se Kája.,,Do nějakému parčíku v té vesničce u které lyžujeme."Užívala si vysvětlování Aneta.,,Aby ti tam něco neudělal."Mumlala Kikina.Ten její tón...asi je pořád naštvaná na Kristiána.Ale kdo by nebyl že?,,Neboj nic mi neudělá."Uklidňovala Aneta Kikinu.,,A kdy?"Zeptala jsem se a doufala jsem že až odpoví, tak zase zmizí stejně jako se objevila.,,Teď."Odpověděla rozzářená Aneta.,,Teď????????????????????"Zeptaly jsme se všechny najednou.,,Už mám jen pět minut.Tak pa."Otočila se a zmizela.Přesně jak jsem doufala.
Něco mi ale nedalo a tak jsem vyšla na bálkón z kterého bylo vidět na vchod.Na stejném balkónu stála i Isabella.,,Aneta je švihlá že?"Vyvalila na mě.,,Hmm."Usoudila jsem a když nám Aneta zmizela z dohledu,odebrali jsme se do Isabellina pokoje.Jenže ten pokoj není jen Bellin.Je tam také Monika a Alice.Když jsme došli,Alice z Monikou se dívali z okna.Nevím na co nebo na koho ale každopádně,když jsme přišli za nimi před to okno,nic jsme neviděli.Tak jsme si sedly a začaly jsme si povídat.A povídaly jsme si,vykládaly jsme,kecaly jsme,probíraly jsme důležité věci a občas,spíš pořád,jsem se i zasmáli.Když jsme se podívaly po pokoji Monika ani Alice tam nebyly.Osobně mě to vůbec nevadilo a tak jsem,stejně jako Isabella přesně ve stejnou dobu,pokrčila rameny.
Když jsme se zase chtěli pustit do povídáni, Miky rozrazil dveře a vlétl do pokoje.My jsme se v klidu opřely do křesel.,,Kde je sýkorka?"Řekl,jakoby nás podroboval křížovému výslechu.,,Uletěla."Odpověděla s klidem Isabella.,,S kým?"Ptal se udýchaný Miky.,,S Andílkem."Řekla jsem mu ještě z větším klidem já.,,A kam?"Viděly jsme že mu na tom opravdu záleží a první jsme mu chtěli říct pravdu.Ale pak jsme na sebe spiklenecky mrkli a Mikymu jsme odpověděli:,,Do nebíčka."Miky se na nás pravděpodobně naštval,protože praštil dveřma.Po tom jsme se začali s Isabelou strašlivě smát.A smáli by jsme se možná až do teď kdyby se nestalo to co se stalo:
Doletěla za náma Kikina.,,Co se stalo?"I když nás Kikina vyrušila z našeho smíchu rozhodli jsme se na ni být hodné.,,Za čtvrt hodiny....",,Klid Kikino.Co bude za čtvrt hodiny?",,Konec.......",,Čeho konec Kikino?Světa?",,Ne.Něco horšího.Konec poledního klidu."První jsem jí chtěla říct ať si klidně sedne a vykašle se na to.Ale pak mi něco došlo:,,Sakra.Aneta."Ostatní holky,teda spíše Isabella s Kikinou se okamžitě zvedly,teda jenom Isabella protože Kikina stála mezi dveřma.Ale všechny tři jsme okamžitě utíkaly před hlavní vchod abysme vyhlížely Anetu s Michaelem.Po pěti minutách jsme se dočkali.Ale ne Michaele a Anety ale jenom Anety.Brečela a navzdory větru se probojovávala blíž a blíž k nám.Když byla asi 5 metrů od nás podívala se a zamířila k jistému cíli.Mysleli jsme že to jsme mi,ale zjistili jsme že se řítí přímo Mikymu do náruče.Miky asi měl stejný nápad jako mi,ale možná měl o Anetu krapet jinší strach než my-čistě kamarádský a to už doufám pochopíte jaký strach.V náručí se držely asi 10 minut,my už jsme z holkama pomalu mrzli a z chaty se ozývalo známé:,,KONEC POLEDNÍHO KLIDU!!!!!!!!!!!!!"To se Aneta a Miky rozpojily,chytli se za ruce a šly spolu do chaty-převléct se ale to asi ne spolu.Zatím.
Kdoví co si stihly v tom desetiminutovém objetí říct.Ale nebojte.Já už to z Anety nějak vypáčím a dám vám vědět.PŘÍŠTĚ!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sindydesing sindydesing | Web | 15. ledna 2013 v 19:56 | Reagovat

:D Nádherná kapitolka. Strašně moc se ti povedla :D Musela jsem se pořád smát :D :D :D Prosím napiš brzo další kapitolku, PROSÍM! :D

2 Any Horanová ♥ Any Horanová ♥ | Web | 15. ledna 2013 v 21:24 | Reagovat

Pocta!Dorázíš mě Tynuško moje zlatá!Tak překrásná kapitolka :'D Naprosto mě dojala nevím proč :) Jsem zvědavá co ,,Anetě" udělal Michael :D Jinak dostala jsi mě...,,Kde je sýkorka?"Ty vole Mikulášu :DDDD Víš že mě zabíjíš?A ten konec!Wau!!!!!Bomba!Jinak mmmm...co jsme si řekli? :D Ale co Bea ? :D Miky ji podvádí s ,,Anetou" ? :D No jo Mikuláš :-* Těším se mega na další!Další sázka?Tentokrát něco lepšího <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama