ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Daniel......co víc říct. (a překvapení)

4. února 2013 v 20:27 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Mým kamarádkám :-))


-pouze ilustrační foto na naší chatě je to mnohem hezčí :-))

,,No konečně."Utrousila Zubatka(tělocvikářka kluků) když jsme se seřadily před chatou.,,Nevyšilujte paní profesorko,vždyť už jsme tady."Mávla rukou Aneta.,,Já ti dám."Řekla profesorka a zavelela k odchodu.Rouzloučili jsme se,popřáli jsme si všechno nej a vydali se na svah.Daniel měl zas tu ,,svou,, náladu a několikrát sebou na cestě švihl na zem.A tak se nedivte že se stalo to co se stalo:
Na sjezdovku se dobelhal ještě jakžtakž ale tam už to bylo horší.Naše-tedy první-skupinka přesedlala z modré sjezdovky na červenou.HURÁ.Už bylo načase.Abyste věděly,červená sjezdovka je krapet prudší než modrá.Ale pořád je to pohodička.
Takže.....Daniel je blázen.To každý moc dobře ví.Ale teď k té události.
Jezdily jsme jako obvykle a pak se to stalo.Měli jsme sjet svah pojednom.Všichni to celkem bezproblémově zvládly a pak přišla řada na Daniela.Už jsme vám říkaly že vedle té naší sjezdovky je takový krásný,překrásný rybníček.NEZAMRZLÝ.A Daniel tam......ano,ano spadl tam.Všichni co byly v tu chvíli na svahu se okamžitě sjely aby Daniela vytáhly.
Nakonec se to nějakým záhadným způsobem podařilo a promrzlý Daniel byl odvlečen do chaty.Byl by z něho takový roztomilý rampouch.Ale neodbíhejme od tématu.V chatě se začal rozhovor mezi učitelkou a Danielem.
,,Danieli,až se ohřeješ tak poletíš na svah,to je ti doufám jasné.",,Ano.",,Ale musíš si obléct druhou bundu,tahle je úplně promočená..",,Hm...",,Máš druhou bundu ne?",,No,ona to není tak bunda jako spíš......kombinéza.",,To nevadí.",,Vám možná ne.Ale mě JO.A HODNĚ.",,Nedá se nic dělat."Dokončila učitelka a Daniel se vydal na svah.A tam se potvrdilo Danielova nejhorší myšlenka.
,,Ha,Daniel má kombinézu jako malé mimino."atd. Daniel jezdil zbytek dne s hlavou skloněnou a narazil do paní která učila svou tříletou dcerušku lyžovat,do stařenky která se pokusila vyjít na kopec a nakonec vrazil málem do stromu.Chudáček stromeček.
A tak jsem na svahu neměla jedinou příležitost ani čas zeptat se Anety jak to vlastně bylo.Ale teď vám slibuju,že večer to z ní dostanu a vy se to dozvíte.....možná už brzy.Nezbývá než čekat.A pár zimních obrázků pro radost.A poslední fotečka tak trochu od tématu:
,,I malé děti cítí bolest,ale s podporou blízkých smutek uvadá.,,


A stejně to platí i u vás. Tak o tom přemýšlejte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Any Horan ♥ Any Horan ♥ | Web | 4. února 2013 v 21:47 | Reagovat

Páni!!! :) Muhehehehehe :D (d'ábelský smích :D) Daniel spadl do rybníka,Daniel spadl do rybníka :DDDD Hehééé :D Škoda že nevím co ta Aneta říká :-P Muhehehe :D Ale já to z tebe vypáčím ! :D To se neboj ;) Jinak moc pěkná kapitolka ;) Ale prosím,prosím,příště mě nenechávej tak dlouho čekat :D  Jinak ten citátek :-O Slint,slint :D ˇˇ :) Úžasnéé :D Těším se na další :-x Moooc :D

2 sindydesing sindydesing | Web | 5. února 2013 v 15:29 | Reagovat

To je super :D :D Vážně se ti povedla. :) Já si to četla už včera, ale nestihla jsem ti napsat komentář. No prostě dokonalá kapitolka jako vždy :) Už se strašně moooooc těším na další kapitolku ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama