ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

Odhalení

5. února 2013 v 17:57 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Komukoliv.

,,Aneto čekej!!!"Utíkala jsem za ní abych se dozvěděla to,co se stalo o poledním klidu.,,Jak to tenkrát bylo?",,Kdy?"Dělala jakoby se nic nestalo.,,No přece o poledním klidu.Ty a Michael."Vyzvídala jsem opatrně.,,Žádné já a Michal už není.",,Takže ho nahradil Miky jo?"Narážela jsem,,Ty si blbá."Hodila po mě čepici.Kolem nás šel Miky a vyměnili si s Anetou polibek.Takový menší.Ale co kecám.Byl krapet větší.Dívali jsme se za Mikym dokud nezmizel.,,Tak jak to je?",,Tak pojď,"mávla Aneta rukou.,,Půjdem k nám na pokoj.",,Dík."
POZDĚJI NA POKOJI:,,...A pak mě Michael řekl že odjíždí.A když jsem se ho zeptala jestli se ještě někdy uvidíme,řekl že asi ne.A to je všechno."Vydechla po čtvrthodinovém citovém výlevu Aneta.,,Hm."Usoudila jsem.,,Nic víc neřekneš?",,Nevím co."Chvíli jsme se dívali do země a pak mě něco napadlo.,,Ještě si neřekla co ty a Miky.",,Jo.To ne no.Víš co?Půjdem za ním.",,Fajn."A šli jsme.
Otevřeli jsme dveře Mikyho pokoje a........,,Nikolo?"Ptala se překvapeně Aneta -Nikola seděla blízko Mikyho na posteli a drželi se za ruce.,,Já přijdu později.Nebo...vlastně nemám důvod přijít.Takže nepřijdu vůbec.Pa."A odcházeli jsme.Miky vyskočil z postele:,,Ale Aneto,to vůbec není tak jak to vypadá.",,A jak to je?Vypadá to velmi divně.",,No....",,Víš co radši nic neříkej.Zklamal jsi mě Miky.A hodně."Aneta odběhla s obličejem v dlaních.,,Tak teď sis to podělal Miky.Upřímně."Utrousila jsem.,,Ale ono to opravdu není tak jak si myslíte.",,Tak sem s tím.Dnes jsem na citové výlevy naprogramovaná.",,Vážně tě to zajímá?"Zajímal se.,,Ale jo."
U MIKYHO NA POKOJI:,,Takže,.."Chtěl začít Miky ale právě v tu chvíli vešli do pokoje Mikyho spolubydlící Jirka,Tadeáš a Max.,,Ále Miky už má zase novou holku.Čau Týno.Nejdřív Bea,pak Vanda,Aneta,Nikola a teď Týna.No Miky."Řekl Jirka,,Vy jste pitomci."Prohlásila jsem.,,Já mu tu dělám psychologického poradce.",,Aha.Tak my jdem.Nebudem rušit.",,Ach jo.Tak jak to bylo Miky?",,Přišli jsme ze svahu a Nikola za mnou dolezla na pokoj.Chtěla se zeptat něco o swoboardu.No a tak jsem jí vysvětloval jak musí stát aby udržovala balanc a musím přiznat,nepatří mezi nejlepší,takže to potřebovala.No a když jsem jí ukazoval jak má mít ruce aby nespadla přišli jste vy.",,Hm.",,Vypadalo to asi hodně divně že?",,Hm.",,Myslíš že Aneta...."Strachoval se Miky.,,Neboj.Já ji nějak zpracuju.",,Dík."Řekl Miky.,,Co přátelské objetí?"Dodal,,Radši ne Miky.Nebudeme nic riskovat.",,Máš pravdu.Ještě jednou dík."
U ANETY:,,....no a pak jí ukazoval jak mít ruce aby udržela balanc.",,Aha."Konstatovala Aneta.,,Odpustíš mu?Hodně mu na tobě zaleží. Tak odpustíš?",,Ještě uvidím."Řekla Aneta a vyběhla z pokoje.Tak jsem šla taky.Nebudu přece sama v cizím pokoji.Když jsem došla do našeho pokoje,zvědavost mi nedala a přes skříně jsem zkontrolovala Mikyho pokoj.Vše v pořádku. Pomyslela jsem si když jsem je objevila v těsném objetí(Doufám ž mě neviděli).
Ale jedno je jasné:

ANETA UMÍ ODPOUŠTĚT
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sindydesing sindydesing | Web | 5. února 2013 v 19:42 | Reagovat

Wow! Úžasná kapitolka :D Děkuju žes ji napsala tak brzo, protože bych asi jinak umřela nedočkavostí :D Chudák Miki, všechno musí vysvětlovat :D :D Napiš prosíííím brzo další :) Hahaha stejně nemožu z té naší dvojce-Aneta a Miki :D už i ta představa mě příjde strašná :D Ty si je snad dokážeš představit? :D :D PS: Sorry Any, neber si to něják osobně :D

2 Any Horan ♥ Any Horan ♥ | Web | 5. února 2013 v 20:18 | Reagovat

Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!! :D Nechci tě zaspamovat ;) :D Takže další ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá a bombáááááááááááááááááááá! :D Ooooou :D Jééé :D Úúúúú :D Mmmm... :D Prostě nádhera i když jsi to trošku s tí m Mikym přehnala :-S A děkuju že jsi ji přidala tak brzo dala jsem ti slib takže ho dodržím. 90 let nebudu nic říkat o tobě a.... Vidíš jak se lepším? O:) Jááá byla tak nedočkává :D A už je to tady! :D Muhehehehehe :D Napíš brzo další o.O :) Sindy- Víš že se nepíše Miki ale Miky? :DDD .... No a ta představa mě děsí :D Ale je to Miky ne ten. Já že bych si něco brala osobně? :DDD To těžko? :D

3 sindydesing sindydesing | Web | 5. února 2013 v 21:37 | Reagovat

[2]: Tak sorry,ale já sem hodně pospíchala a tak sem si to prostě neuvědomila :D No já vím že je to Miky :D S tím "osobně" je mysleno samozřejmě jako sranda, takže vím že osobně to s tebou nemá nic společného :D

4 Any Horan ♥ Any Horan ♥ | Web | 6. února 2013 v 18:51 | Reagovat

[3]: :D I know :D Heheééé :D

5 Any Horan ♥ Any Horan ♥ | Web | 7. února 2013 v 19:21 | Reagovat

Tynuš kdy napíšeš další? O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama