ZA GRAMATICKÉ ANI PRAVOPISNÉ CHYBY NERUČÍM :-))))))))))))))))))))))

35.kapitola PNBT

12. června 2013 v 23:39 | KikinaTyna |  Příběh naší bláznivé třídy
Sorry Any...for you...
,,Miky je takový idiot,blbec,magor....a kdyby tu nebyly malé děti.....pokračovala bych dál a ty víš kam...do sprostších sfér..."Začala bez toho abych něco řekla já.Aneta byla absolutně maximálně rozčertěná-kdo by ale nebyl. Já jsem se rozhlédla po pokoji.
"Ale počkej Any,vždyť jsme tu jenom mi dvě..."Hned jak jsem to dořekla-došlo mi to.To já jsem to malé dítě.Aneta to poznala-že jsem to uhodla.
"Správně bejbe-a to jako doslova baby...."Sama se svému vtipu zasmála.Mě ale do smíchu nebylo.
"Tohle je vážné Any....bez prdele."
"Dobře."Aneta se pokusila o co nejserióznější ,,úsměv,,.Moc jí to ale nešlo,abych pravdu řekla.Mě to jako psychologovi nedělalo problém zachovat pokerface.
"Je to něco s Mikym??"Telepatie mezi mou a její hlavou zabránila úniku informací dřív než bylo třeba.Na tom musím zapracovat.
"Jo."Aneta se konečně přestala smát.V její tváři se ale objevil mnohem horší výraz-utrpení,nejistita.....atd-Jako byste to neznali taky.
"Miky tě pořád miluje a nikdy nepřestal.Myslí si však že ty jeho ne a to ho zevnitř zabíjí.Bea ho absolutně,maximálně nezajímá,ale.....vždyť sama víš jaký je hodný....nechtěl jí zlomit srdce hned.Kdyby ale věděl co to s tebou udělá vrátil by čas a všechno by udělal jinak.Věř.Strašně se kvůli tomu trápí a dokonce i brečel...a to nekecám.Vím to protože jsem ho nechávala vybrečet na svém rameni-jako doslova.Miluje tě nade všechno na světě a známenáš pro něj všechno a možná eště víc.Kdyby tě ztratil úplně naprosto by ho to zničilo a jeho život by neměl žádný smysl...Pořád věří že se to nějak urovná ale začíná si připouštět i tu druhou možnost a shání vhodný vlak..."Valilo ze mě rychlostí(letošních povodní-No,It was funny,jenom takový vtip-trošku kameňácký-uznávám) rychlostí blesku.
"A jak to všechno prosimtě víš??"
"Ále.Byl mým klientem."Aneta se na mě podívala takovým tím hnusným podezíravým nepěkným pohledem.
"Byla jsem jeho osobním psychologem.Takže klídek žárlivko."Kývla hlavou stylem AHA ale ten deprimující pohled nezmizel.
"On je na tom mejdanu taky??"
"Jo.Dotahla ho tam Bea.Ale můžu ti Abeto na mou duši na psí uši a na kočičí svědomí přísahat že Miky se tváří jako tělo bez duše a maximálně,absolutně ho to tam nebaví.Kord eště s Beou."
"Můžu ti věřit?"Kývla jsem hlavou na souhlas.
"Mám ti teda věřit??"
"Musíš.A nebudeš toho litovat."
"Já už jsem mu tady uvnitř stejně odpustila.Miluju ho a znamená pro mě víc než všechno zlato a drahé kamení na světě.Netrápí se sám a brečení.....kdyby tady uvnitř mrzlo tak jsou tu závěje a závěje sněhu.Miluju ho a milovat ho budu jako předtím....a možná ještě víc...jdeme."Pomohla jsem jí vstát z postele a vykročili jsme.
Těsně před dveřma holčičí šestky (tentokrát jsme nechali skříně skříněma) se Aneta zastavila.Lekla jsem se že si všechno rozmyslela ale ona řekla jen...
.."Díky Týno...jsi moje a vlastně i naše dobrá víla."
"Já díky-neřeš proč.Jo a nemáš za co."
Vážně neměla.Protože ihned jak jsme vstoupili do pokoje...uviděli jsme na posteli jedné z holek Mikyho a Beu v těsném objetí a při líbačce.Aneta se rozbrečela vyběhla ven...Nemělo cenu za ní utíkat,v tělocviku byla mnohem lepší než já.V tu chvíli jsem si uvědomila že jsem všechno absolutně,maximálně pokazila.Káždopádně,musela jsem to tady a teď vyřešit z Mikym.
"Tak si blbý???Nebo jaký????Mikuláši jsi ty vůbec normální??Měl jsi naprostou pravdu.Jsi idiot a to ještě větší než si vůbec dovedeš představit.Teď sis ti u mě chlapečku pořádně posral.A nejen u mě."
Miky se na mě díval pohledem vystrašeného novorozeňátka a Bea stylem:Spadlas z višně nebo z Marsu??
Měla jsem jim oboum chuť vlepit takouvou facku že by na ten Mars opravdu doletěli.Ale jelikož se ve stejném pokoji nacházeli téměř všichni mý spolužáci......nepotřebovala jsem si pokazit celkem dobrou pověst.Všichni se naším směrem dívaly tak či tak.
Tak jsme tam všichni stáli a zíraly na sebe.První jsem se utrhla já.Aneta totiž potřebovala rychlou maximální,absolutní pomoc.
Když jsem slušně bouchla dveřmi a chtěla jsem odejít ze potřebnou,zastavila mě Nikola.
"Asi bys měla něco vědět.."
"Ne díky Niky.Touhle větou to všechno začalo a za všechno můžu jen a jen já.Je to jen a jen moje chyba.Takže když dovolíš půjdu spravit napáchané škody-což vůbec není jednoduché(asi něco jak letošní povodně-sorry)."Když už jsem chtěla znova vykročit,Nikola mě chytla za ruku,naštěstí za levou.
"Možná si o mě všichni myslítě že jsem svině."
"Ne nejsi."Uklidňovala jsem ji.
"Ale myslíte si to o mě."Na to už jsem radši neodpovídala.
"Já ti chci vážně jenom pomoct."
"To jsi-překvapivě-strašně hodná.Ale mě by pomohlo jediné a to..."
"A to co??"Vyptávala se mě Nikola s jiskřičkami v očích.
"Kdybys ukončila mé trápení a zabila mě."
"Aha tak to nemůžu sloužit."Obě jsme pokrčili rameny.Já jsem se asi po 10.pokoušela vykročit za Anetou.
"Stůj.Nikam nejdeš.Myslím že by ti to mohlo hodně pomoct a když to budeš vědět bude menší pravděpodobnost že uděláš zase nějakou blbou,hloupou kravinu.Sedej."Usadila mě,násilím,na pohovku.
"Ať chceš nebo ne....řeknu ti to.!!"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Any Horan ♥ Any Horan ♥ | Web | 12. června 2013 v 23:53 | Reagovat

Nemělo cenu za ní utíkat,v tělocviku byla mnohem lepší než já- tos kde nabrala?? :DDDD :O
Jinak z té kapitoly umírám (doslova) To vždy :D bože je tak pocito'zní ♥ ÁÁÁH :)
Miky je hnusák...Mohli by to číst malé děti tam se radši vyjadřovat sprostěji nebudu :D...Pokračuju.. Miky je hnusák! (ne vzhledem :D) jak v reálu i v té povídce!! :-S Štve mě a vytáčí mě do neskutečné míry!!!Zase nebudu mít klidné sny... Jako vždy :D
Jinak teda představit si tu líbačku (facepalm) Fůůůj.. :-OOOO
Jinak Nikola a svině?? Od kdy?? :D  (;))
Teď bude najednou hodná co?? :O
To je fakt super :DDDD
Je to dopletené a jsem zvědavá jak to rozsukuješ :D
A znovu píšu... Těším se na další kapitolku... Na chatě budu psát ale nwm jestli to zveřejním, protože nwm jesti je tam připojení k netu... :-(
Ale... :D
V neděli to nějak na večer vydám! :D
A...Chci číst dál!!
Je toho málo a tak moc! :')
Aneta by mohla skočit z okna :D :3
Dobře ne... :D
Jinak vbc se neomlouvej :D
Já jdu už spát psycholožko :D
Takže znovu... Kapitolka úžasná, skvělá, perfektní!
Jsem maximálně happy!
Týnuše, přidej brzo další :) With love Any ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama